Domů / O nás
Ověřeno zákazníky

 

Odběr novinek

O nás

Naše prodejna zdravotnických potřeb nabízí kompletní sortiment pro péče o zdraví, krásu a kondici.
Nabídka sortimentu značky HARTMANN zahrnuje inkontinenční pomůcky MoliMed a Molicare, diagnostické pomůcky Veroval a Tensoval, zdravotnický materiál, krytí a desinfekce, přírodní kosmetiku zn. Kneipp, zdravotní obuv zn. Varomed, Santé, Protetika a mnoho dalšího.

 

Vycházíme z naší dlouholeté spolupráce s lékaři a odborníky. Můžeme Vám tak doporučit, kam se obrátit pro odbornou pomoc (i v případě potřeby péče o Vaše blízké), kde konzultovat Vaše zdravotní problémy, jak se postarat např. o inkontinentního pacienta, o pacienta dlouhodobě upoutaného na lůžko nebo trpícího nehojící se ránou a jak vybrat ten nejvhodnější zdravotnický prostředek nebo pomůcku.

 

Veškeré zboží, které nabízíme, je dlouhodobě prověřené zákazníky. Navíc pochází od známých výrobců, kteří mají na evropských trzích v oblasti zdravotnických pomůcek a materiálu dlouhou tradici. Nelákáme na falešné ceny a slevy.

 

Nesnažíme se dělat rekordy v tržbách. Snažíme se pomáhat svým zákazníkům. Proto se můžete spolehnout, že naše jednání bude vždy upřímné a transparentní. Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníka. Proto nenabízíme nekvalitní zboží za dumpingové ceny, ale pouze značkové zboží, prověřené časem a zákazníky.


© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.