Domů /
Ověřeno zákazníky

 

Odběr novinek
Beurer MP 60 - 1
Beurer MP 60 - 2
Beurer MP 60 - 3
Beurer MP 60 - 1/3Beurer MP 60 - 2/3Beurer MP 60 - 3/3

Beurer MP 60

Kód: F20638 Sleva Sleva
Elektrická manikúra
Produkt již není v prodeji
Beurer MP 60

Manikúra a pedikúra Beurer MP 60 je profesionální sada, která ošetří a zdokonalí vaše nehty a pokožku nohou. Ztvrdlá kůže na patách a neošetřené nehty jsou již minulostí! Tato elektrická manikúra vám usnadní neustálý boj s tvrdou pokožkou vašich nohou a neupravenými nehty. Přístroj má jednoduché použití a velkou výhodou je plynulé nastavení otáček

Manikúra má tři hlavní obrušovací nástavce a navíc sadu šesti přídavných nástavců. Je napájena síťově a má levý i pravý chod. Pro pohodlnější přenášení a uložení je dodávána v praktickém cestovním balení. Pokud si chcete udržet pokožku na chodidlech jemnou a měkkou, je nutné ji pravidelně obrušovat a po koupeli ji ošetřovat vhodnými zvláčňujícími a vyživujícími krémy. 

Nástavce:

Safírový disk, tenký
Jemná zrnka v safírovém disku pilují a pečují o nehty. Zvláštní na tomto safírovém disku je, že rotuje pouze vnitří disk a vrchní okraj
zůstává pevný. To umožňuje přesné pilování nehtů, aniž by hrozilo nebezpečí spálení pokožky rychlou rotací disku.

Válcová frézka
Obroušení zrohovatělého povrchu nehtů na nohou a jejich vyhlazení nahrubo. Válcovou frézku přiložte vodorovně k povrchu nehtu a krouživými pohyby pomalu odstraňujte požadovanou vrstvu nehtu.

Frézka plamínkového tvaru
K odstranění zarostlého nehtu. Plamínkovou frézku opatrně přiložte na ošetřované vmísto a odstraňte nutné části nehtu.

Kulatá safírová frézka
Tento nástavec slouží k odstranění kuřích ok. Pokud tento nástavec používáte, uvědomte si, že při odstraňování kuřích ok rychle proniknete hluboko do kůže a tak můžete poškodit okostici.

Jehličková frézka
Jehličková frézka je precizní nástroj. Prosím postupujte při použití tohoto přístroje opatrně, neboť při špatném použití může rychle dojít ke zranění. Nehet odkryjte a odumřelé části nehtu odfrézkujte. Frézku na nehty provozujte za nízkých otáček.

Safírový kužel, dlouhý a hrubý
Rychlé odstranění silně zrohovatělé kůže nebo velkých puchýřů na chodidlech a patách. Nástavec je vhodný na vetší plochy.

Safírový disk, hrubý
Hrubá zrnka v safírovém disku pilují a pečují o nehty. Pomocí tohoto nástavce si můžete zkrátit silné nehty sami pilováním. Protože rychle odstraňuje velké plochy nehtů, musíte s nástavcem zacházet opatrně.

 

Popis:

  • 6 kvalitních safírových nástavců
  • 2600 - 6100 ot / min (bezstupňová regulace)
  • 3 nástavce
  • vhodné pro diabetiky
  • chod doleva i doprava
  • cestovní pouzdro 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop
© Lekis pro Windows od společnosti Lekis s.r.o.